Projektai

UAB „Atliekų tvarkymo centras“ aktyviai prisideda prie įvairių šalyje vykdomų aplinkosauginių projektų bei atliekų surinkimo akcijų.

Dalyvaujame Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ inicijuotame ir įgyvendinamame nacionaliniame aplinkosauginiame projekte “Mes rūšiuojam”, kurio tikslas – mokyti visuomenę tinkamai rūšiuoti atliekas bei jas perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams tinkamam perdirbimui.

Iš projekte dalyvaujančių gyventojų, švietimo įstaigų ir įmonių renkame elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekas, iš automobilių techninę priežiūrą ir remontą vykdančių fizinių ir juridinių asmenų renkame jų veiklos metu susidariusias atliekas. Visas surinktas atliekas toliau tvarkome aplinkai ir visuomenės sveikatai saugiu būdu, taip mažindami patenkantį atliekų kiekį į sąvartynus bei didindami antrinių žaliavų panaudojimą naujų gaminių gamybai.

Kviečiame visus šalies gyventojus, švietimo įstaigas, įmones, organizacijas bei autoservisus nelikti abejingais, raginame prisijungti prie nacionalinio aplinkosauginio projekto “Mes rūšiuojam” bei prisidėti prie visų mūsų švaresnės aplinkos puoselėjimo.

Daugiau apie projektą www.mesrusiuojam.lt

Picture1