Kontaktai

UAB „Atliekų tvarkymo centras“

Riovonių g. 2A, LT-03154 Vilnius
Tel. (8 5) 206 0900, (8 5) 206 0901
El.p. info@atc.lt

Rekvizitai
Kodas 302445137
PVM kodas LT100005417818
SEB bankas LT667044060007826616

Darbo laikas

Biuro darbo laikas: I-V 7:00-15:30
Pietų pertrauka: 11:00-11:30

Atliekų priėmimas: I-V 7:00-15:00
Pietų pertrauka: 11:00-11:30


Dėl atliekų pridavimo ir sutarčių sudarymo

Bendri kontaktai
Tel. (8 5) 206 0900, 206 0901
El. p. atliekos@atc.lt

Vadybininkė Vilniaus, Utenos ir Tauragės regionuose
Jolanta Venclovienė
Mob. tel. 8 673 03944
El. p. jolanta@atc.lt

Vadybininkas Kauno, Marijampolės ir Alytaus regionuose
Nerijus Paulauskas
Mob. tel. 8 699 57678
El. p. nerijus@atc.lt

Vadybininkas Klaipėdos, Telšių, Šiaulių ir Panevėžio regionuose
Saulius Repečka
Mob. tel. 8 652 54610
El. p. saulius@atc.lt

 

Dėl aliejaus atliekų pridavimo ir sutarčių sudarymo

Bendri kontaktai
Tel. 8 601 11483, (8 5) 206 0900, 206 0901
El. p. aliejus@atc.lt

Dėl projekto „Mes Rūšiuojam“

Bendri kontaktai
Tel. (8 5) 206 0900, 206 0901
El. p. info@mesrusiuojam.lt

„Mes Rūšiuojam“ projekto klausimais
JuIius Pinkevičius
Mob. tel. 8 684 03849
El. p. julius@atc.lt

 

Dėl buhalterinių klausimų

Bendri kontaktai
Tel. (8 5) 206 0900, 206 0901
El. p. buhalterija@atc.lt

Skolų suderinimo klausimais
Natalja Juckevič
Mob. tel. 8 656 89987
Tel. (8 5) 206 0900, 206 0901
El. p. skolos@atc.lt

Buhalterė
Daiva Aleksandravičiūtė
Mob. tel. 8 655 91833
El. p. daiva@atc.lt

Dėl kitų klausimų

Bendri kontaktai
Tel. (8 5) 206 0900, 206 0901
El. p. info@atc.lt

Direktorius
Erikas Jan Volosevič
Tel. (8 5) 206 0900
El. p. erikas@atc.lt

Vykdančioji direktorė
Kristina Štelmokaitienė
Tel. (8 5) 206 0900
El. p. kristina@atc.lt